| patry12 a întrebat:

De ce mereu cand merg la mall sa imi cumpar haine imi plac toate si cand ajung acasa incep sa le urasc?

9 răspunsuri:
| Alleeksssaa a răspuns:

Nu stiu de ce e asa si eu sunt la fel, Acolo cand le vad sunt superbe toate si apoi cand sa ma imbrac acasa cu ele nu imi mai plac.

rare ori imi place ce am luat.

| rain a răspuns:

Viziteaza un psiholog.

| eu.;] a răspuns:

Pai le vezi, iti place cum arata.asa sunt si eu
daca nu le porti vinde-le.cumva de ex.pe okazii!
daca nu poti da-le cuiva care crezi ca s-ar bucura.
mai sunt si oameni care nu isi permit, si ai face o fapta buna
cand vrei sa iti cumperi ceva gandeste-te inainte.ai cu ce sa asortezi big grin? ai cu ce sa combini?

oricum, succes>big grin:* funda/?big grin

| xtina a răspuns:

Stai linistita! NU esti singura cu aceeasi problema! Am o gramada de haine, care imi placeau la un moment dat si acum nu mai stiu ce sa fac cu ele... Asa, sunt toate fetele...

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Pentru ca le vezi a mall pentru prima oara. Acasa, cand ajungi, deja le vezi, se atingi deci esti plictistita de ele. Si eu patesc la fel! FUNDA?

| Cleona a răspuns:

Acasa, te uiti prea mult la ele si pana la urma te plictisesti, da poate te grabesti la cumparaturi si nu iti cumperi ceea ce iti place mai mult, poate doar te uiti la ceva si inebdiat cumperi, asa am facut si eu de multe ori...

| mhg a răspuns:

Intotdeauna la mall este atmosfera aia de entuziasm ca iti plac unele haine si le vezi superbe, apoi cand le probezi acolo parca e si mai mare fericirea, iar acasa pur si simplu par neinteresante.Si mie mi se intampla, dar desigur nu cu toate hainele.

| irina20 a răspuns:

Pentru ca suntem fete happy
Ne trebuiesc altele noi!