| laptic a întrebat:

Sambata merg la mall. Ma puteti sfatui in legatura cu ce haine as putea sa imi cumpar, va rog si imagini. Dau funda. happy

5 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ce haine îți plac. Nu avem de unde să știm ce haine vrei tu și ce haine are mall-ul.

| ILŞMM a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi o esarfa.Se poarta sezonul acesta! Sau intra aici.http://www.envy.ro/moda/Barbati/Haine-barbati

| ILŞMM a răspuns:

Hello`!

Nu dai fundita?; o

| PaulaJy a răspuns:

Poti sa iei niste blugi lungi rupti o curea un maieu emo si o bentita (toate asortate)

| sprunk92 a răspuns:

Ia-ti niste colantiwinking