| CyberDune28 a întrebat:

De ce se fac adidasi asa urati? https://www.adidasyeezyromanla.com/......-4162.html

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Expresia latina "de gustibus non disputandum est" spune totul despre gusturile care nu se discuta.

Daca nu-ti plac tie nu inseamna ca nu plac altora, de aceea au si aparut, fiindca lumea ii cumpara si ii poarta cu placere, unii gasindui chiar atractivi, frumosi, comozi, usor de purtat, confortabili samd.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sa stii ca moda tot revine, mai mult sau mai putin reinventata, fiind de altfel ciclica.In prezent predomina imprimeuri si croieli din anii '90, iar pantofii astia sport par ca se incadreaza cam tot pe acolo.

Iar ca fapt divers nu exista,, adidasi'', e substantivul generat gresit de la brandul Adidas.