| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar tricouri cu South Park?

5 răspunsuri:
| gabytza_7109 a răspuns:

De la magazin...

| aragon18 a răspuns:

Imi cer scuze, eu am pus intrebarea, dar nu stiu de ce am pus'o ca "anonim" straight face in fine.
Frate, cum au ajuns sa fie date raspunsurile dupa TPU.tot felul de oameni nesimtiti dau raspunsuri ca sa castige ei ce? un nimic oh go on poate eu, sau altii dupa TPU, chiar au nevoie de un raspuns sau un site urgent si cu ce ma trezesc? un raspuns cu un vot pentru ceva imposibil. Imi pare foaaarte rau de generatia din ziua de azi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.zazzle.com/southpark

| mihaela_6014 a răspuns:

Buna, gabytza
tricouri cu south parca poti sa iti faci, e simplu, gasesti imaginea pe care ti-o doresti si il personalizezi.
Un site fain de personalizat tricouri este www.tshirt-factory.ro, te costa doar 45 lei, si totul e online.
Sper ca te ajuta;)

| alecu a răspuns:

Cele mai tari tricouri le gasesti aici www.tricoaie.com --- si sunt super ieftine si calitate de nota 10+