| Ivanksuk_Adrian_2000 a întrebat:

De unde as putea sa cumpăr un pui de maimuță... Dacă știe cineva!

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

De la primarie, unde faci, cerere de licenta pentru zoo, apoi iti angajezi un contabil si iti chiar faci zoo, abia apoi poti sa cauti furnizor de animale exotice, care daca nu sunt la zoo atunci SUNT ILEGALE IN Romania

| Frank51 a răspuns:

O poți face de la persoane care le multiplică ilegal și le vând pe internet. Va fi mai ieftin și nu vei avea niciun fel de act asupra ei.

| christall a răspuns:

Este ilegal in Romania sa detii maimute sau orice animal salbatic.

| Dddonkey a răspuns:

Din parlamentul Romaniei, te duci si ti o alegi pe care vrei doar ca problema ar fi ca toate sunt lenese si musca oamenii dar se cred foarte importante.

| NLS a răspuns (pentru Dddonkey):

Imi aduce aminte de Animat Planet (marca Divertis) postul ăsta.
laughing