| Miley_Cyrus a întrebat:

De unde gasesc o peruca gen hannah montana, dar sa nu fie din plastic?

Răspuns Câştigător
| florar a răspuns:

Incearca pe internet(e-buy, pe e bay)

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Anglia poti gasi peruca care nu este din plastic. Ei bine cam atat stiu. Poti incerca, sunt peruci blonde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aproape pestetot, si adresa mea este otilia_hana.Ilove you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut...; p[[ zau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In franta sau in america

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maili nu esti tu ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley te iubesc si cand esti Hannah Montana arati foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti miley?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia mai taceti prostilor sunteti idioti da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mare de la statiune saturn pe centru sunt fel si fel de peruci si eu mi-am luat de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai peruca hanei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci hanna de un de ai peruca si eu veu sa fiu hanna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu nu ai deja o peruca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ge se dtogeaza miley cyrus daca mai te troghezi le spun parintilor tai daca nu trimiti si mie o peruca stil hannah montana eu am aidilu parintilor tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic si eu ceva hannah montana nu e hemafroditatongueP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Daca intrebi unde poti gasi o peruca Hannah Montana si zici ca esti Miley Cyrus, ar cam trebui s-a sti, nu crezi? 2.Bine,acum lasa asta! Poti gasi in Cora, Poti s-a o cumperi de pe Gogle sau de la piata Moghioros, din Bucuresti!

| Chuck a răspuns:

Stire bomba: Hannah montana e hemafrodita.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Cauta pe net sau du-te pana in State si cere-i Hanei!

| bruneta_9895 a răspuns:

Nustiu

| AlanaGlowey a răspuns:

Buna pai in legatura cu peruca aa ar fi mai bine sa ramai la cea din plastic caci cea de par lasa par si si de aia dar si cumva cum imi pot pune o poza la avatarul dep TPU terog spune-mi deci cum sa imi pun o poza la avatar?

| siana a răspuns:

In paris