| Nini_2117 a întrebat:

Unde gasesc peruca Hannah Montana? Dar sa fie foarte ieftina poate 10 lei.

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Peruca aia e din par real, de ce crezi ca arata ca si cand nu ar fi ea?
Si in plus perucile de genul asta sunt mai scumpe de 10 lei, si nu cred ca lea gasesti in magazine, ci doar la comanda.

6 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Da incolo de Hannah Montana, traiesteti viata nu mai idolatriza o tampita

| Pisicuța a răspuns:

@Hannah Montana straight face pai la SH iti dai seama ca vor sa scoata mai muilti bani decat pretul original deci nu cred ca le gasesti la 10 lei nici la SH

| anamaria_6094 a răspuns:

Pai din cate stiu se gaseste la magazin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Nini_2117 explică:

Pai PissycutzzaCraciunitza eu zic ca daca e second hand de aceea zic ca sa fie 10 lei

| Anytarockskate a răspuns:

Hey! Uite de ce tiai dori o peruca hannah montana? In fine dar ce nu poti sa-ti iei o peruca asemanatoare ce trebuie sa scrie pe ea hannah montana?