| dragalasica a întrebat:

Unde gasesc peruca hannah montana naturala dar sa fie ieftina?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Am una acasa, dar a ars de la artificii cand a fost concertul ei in New-York... O vrei pana la urma? Nu observa nimeni.happy

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cine dracu' e hannah?raised eyebrows

| litlleangel a răspuns:

Pai vrei sa fie exact ca la Hannah Montana, dar sa fie si ieftina? Nu cred ca poti gasi asa ceva, doar la comanda,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU STIU BA, aceeasi intrebare imi pun si eu!
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi. i'm Hannah Montana, buy hair Hannah Montana in :kissmeass

| Diana7383 a răspuns:

Mha si tu esti una din fetele obsedate de hannah montana. of doamne rolling eyes