| an10z a întrebat:

De unde imi por cumpăra niște căști fără fir True wireless sau ypods la un preț mic si calitativ? Poate ați cumpărat, imi puței lasă un link. Preț 0-150? Ca acestea https://www.emag.ro/......DW2D8HMBM/

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Calitate la pret mic nu exista

| an10z explică (pentru Wr3nch):

Nu neapărat originale, am găsit câteva pe eMAG intre 0-200 destul de bune

| Wr3nch a răspuns (pentru an10z):

Ce ai gasit? Xiaomi si trust? laughing Te asigur ca daca iti pui o pereche din alea si una de Samsung Buds in ureche o sa simti diferenta instant.

| an10z explică (pentru Wr3nch):

Niciuna din cele 2.