| mirunik16 a întrebat:

De unde imi pot cumpara blugi negri sau gri?

Răspuns Câştigător
| bobby_9573 a răspuns:

Poti gasi aici: http://www.shoph2o.ro/outwear/pantaloni/ diverse modele de blugi si de femei si de baieti, si negri si gri :)

10 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

De la magazin

| JustMeFlory a răspuns:

Poi daca stai in bucuresti du'te in IDM!happysunt o multime...

| JustMeFlory a răspuns:

Sau in SIR!big grin

| cristi a răspuns:

De unde esti? Daca esti din Bucuresti, gasesti prin mall-uri, in Tonka(un magazin din piata Romana), Little Big.etc

cami
| cami a răspuns:

Sau albastri, nu? .incearca si tu pe la Arakawa si Madeline Gins...whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În magazinele specializate sau la Mall.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din piata

| me_6767 a răspuns:

Poti incerca intr-un magazin.nu stiu sa iti spun exact pentru ca nu stiu unde locuiesti.incearca si shoping online!

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Incearca la magazin

| crisstina_6688 a răspuns:

Poti sa tii cumperi LOGIC:din aproape orcie magazin de haine!