| Metamorphose a întrebat:

De unde imi pot cumpăra ochelari deăia gen "nerd"(lentile transparente, sper că ati inteles.)? Ceva site-uri in afară de okazii, văă roog? Să fie si la un pret accesibil. FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| thimeyaful a răspuns:

Meli melo. 19 lei.toate culorile posibile.bafta

7 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Sunt in bazar, si la unele magazine, sau la tarabe ...si nu depasesc 15-20 de lei.
Apropo, sunt toate culorile posibile:d
bafta!

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Ce legatura are hipster si cocalar?laughing

| HotChoclate a răspuns:

Gasesti in magazine gen standuri.Costa in jur de 15 lei si nici nu trebuie sa platesti transportul.

| Metamorphose explică:

Nu inteleg ce e cu..."chestia" pe care mi.ai trimis. o. Nu are nicio legătură!

| DangerLove a răspuns:

Pfuu ce preturi :o.

| gabgaby a răspuns:

Articoleuv.ro

| Rotariu_Andrei_1998 a răspuns:

Pai depinde in ce oras stai eu cred ca din mall eu de acolo i-am luat prietenei mele tongue