| clara1122 a întrebat:

De unde imi pot cumpara si eu niste haine mai cool?
Plise astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Buna clara!happy
iti poti lua haine mai cool din:kemvelo(scze nu stiu daca e scris corectblushing)]
-magazinul"ilotti"au haine super acolo:X
-magazinul "Lotto"
-la City mall gasesti niste articole super, dar unele din ele sunt scumpestraight face
-sau daca iti plac firmele, eu stiu...nike,adidas big grin
sper ca te-am ajutat!batting eyelashes
pa, pawavehappy

5 răspunsuri:
| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Din strainatate laughing

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Intri pe situl oficial adidas si iti creezi hainele cum vrei tu si comanzi si le primesti prin posta fara taxe de transport mi-a zis un prieten (de exemplu iti faci adidasi cum vrei tu ce culoare ce model cum sa-ti fie linile orice) sper ca ti-am fost de folos.

| Comoaracasei a răspuns:

Quelle/Quick24
www.quick24.ro magazin imbracaminte, incaltaminte, haine online

Mie-mi plac foarte mult. Sunt aduse din Germania, firma e din Satu-Mare si livreaza prin curier rapid. Plata la ramburs.
Uite, miai fac si eu unele tricotate, poate te intereseaza, vezi blogul meu: http://comoara-casei.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.misspretty.ro
Au haine f cool

| antonia_9947 a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai "cool" si mai in trend haine se gasesc la:
1. pull and bear
2. zara
3 house of art