| anonim_4396 a întrebat:

De unde mi-as putea procura material fimo pentru prelucrare? Vreau sa-mi fac cercei. Multi happy

4 răspunsuri:
| Laura_5858 a răspuns:

Daca esti din bucuresti, de la hanul cu tei (lipscani). costa 7 lei un pachet cu o culoare. spor la treabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrei sa stii ce am citit=))))De unde pot procura filme porno... vreau sa'mi fac cercei multi=)))Ma gandeam unde e legatura... apoi am citit din nou:|
http://www.perfectdeco.com/shop/detalii.php?p=306 si fimo.aici:))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Simplu... exista lut pentru modelaj in magazine, trebuie doar sa cauti happy. Exista mai multe tipuri, la preturi diferite.Succes...