| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara carti de tarot second-hand, ceva mai vintage?

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu cred ca ghicitoarele isi vand cartile la second hand... Incearca la librarii, la cele mai mari gasesti la cateva zeci de lei pachetul. Eu am vazut in bucuresti la libraria mihai eminescu de la universitate.

| Roxana_6190 a răspuns:

Din ce oras esti? In fiecare oras trebuie sa fie un magazin special! Nu cred ca exista oras fara un astfel de magazin! Mai intereseaza-te si... poate vei gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce oras esti? In fiecare oras exista magazine speciale dar daca postezi de mai multe ori sau cauti cu google poate gasesti pe cineva care vinde, scrie orasul.