| justinbiebersucks a întrebat:

De unde pot cumpara colorant alimentar (din Iasi)? Nu pentru mancare, ci pentru un experiment la chimie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Black_Cherry a răspuns:

Eu am luat de la kaufland si sellgros mai demult. sigur se gaseste si in iasi big grin apropo imi place numele contului tau laughing

| cami_5314 a răspuns:

Si eu am luat de la kaufland saptamana trecuta, gasesti in zona cu zahar vanilat, amidon alimentar, praf de copt, esente etc. Nu sunt din Iasi. o sticuluta costa 7 mii lei vechi.
pa pa