| ilinc a întrebat:

De unde pot cumpara o ciocolata xxl (cat de mare)? Sa se incadreze pretul in jurul sumei de 50 de lei.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In unele magazine (gen Selgros, Metro, dar si in altele) se poate cumpara ciocolata industriala vrac, atat amara, cat si de lapte sau alba. Un kilogram costa in jur de 50 lei, in functie de magazin si de calitate.

| Chihaialexs a răspuns:

Http://www.deliciudeciocolata.ro/......-1-kg.html -Aici ai ciocolata dropsuri la kilogram sub 50 de lei sau poti merge in cea mai apropiata piata (daca stai la oras) si vei gasi patrata dar nu stiu exact daca sub 50 de lei la kilogram.