| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara o rochie pulover (din buzau)? dar care sa stiti sigur ca acolo am sa gasesc asa ceva ca vreau mai pe la 1 sa plec in oras sa cumpar si nu as vrea sa ma invartes p'acolo ca oaia si sa nu gasesc nimic :p

7 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Daca vrei ceva f ieftin e un magazin la big.pe partea cu boromir, primul de langa un gang si altul cu lucruri ieftine vizavi de avantajul de la piata.in rest poti gasi in mall/bazar etc
sunt f populare!

| Zambete89 a răspuns:

Am gasit in gorbaciov happy

| ade98hannah a răspuns:

Pai nu stiu daca ai takko pe acolo sau leonardo posibil sa gasesti dar rochii lungi nu cred

| Merilynne a răspuns:

De la mall

| bety a răspuns:

Daca vrei ceva f ieftin e un magazin la big.pe partea cu boromir, primul de langa un gang si altul cu lucruri ieftine vizavi de avantajul de la piata.in rest poti gasi in mall/bazar etc

| delia9 a răspuns:

Rodeo secur sau la senzual

| schhh a răspuns:

Este trecut de 1.
Deci probabil ca raspunsul meu nu iti mai este de folos acum.
Insa: am vazut asa ceva cam acum 1 saptamana (sau doua, nu stiu exact) in Galleria. Din nefericire, nu imi amintesc momentan cum se numea magazinul ala. Dar pot sa spun asta: cam vis-a-vis de Mondex.big grin. Sper ca ai inteles.