| cealapamarin a întrebat:

De unde pot cumpara tapet? Sunt din Bucuresti niste magazine? Am fost la dedeman numai tapet urat avea dau funda! Si niste magazine online, dar sa fie din Bucuresti!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu lua online. Trebuie sa vezi cum arata in realitate, sa ii vezi stralucirea, textura, culorile reale.
Vezi de exemplu aici:
http://www.magazin-tapet.ro/
Cel mai bine ar fi sa cauti pe net dupa "magazin tapet", vezi care din ei au showroom si mergi acolo. Merita sa pierzi vremea, pentru ca e vorba de viata ta si trebuie sa fii multumit cu ce ai luat.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mergi in magazinul Obor. Gasesti tot ce vrei acolo.

| cealapamarin explică (pentru SkyPilot):

Multumesc mult, am luat de la armani made in italy, foarte frumos si de calitate 239 lei rola