| deeiutzikadeea a întrebat:

Stie cineva magazine in Bucuresti de unde pot cumpara tricouri cu formatii rock?:3 nu vreau magazine online, daca stiti, ziceti-mi cam pe unde sunt....in afara de idm big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La hard rock cafe gasesti, au si un stand prin baneasa

| Deaad a răspuns:

Gotica:Str. Mihai Voda nr 13, parter
Puncte de reper:strada inchisa cu bariere cu Inspectoratul General de Politie, in spatele cladirii CEC veche de pe calea Victoriei (in dreapta cladirii, strada care coboara), vis-a-vis de intrarea in Centrul Vechi.
Vecinatati: club Expirat, terasa Energiea, magazin Victoria, policlinica Kretzulescu

Se poate ajunge la locatie fie dinspre centrul vechi (Cal Victoriei, Magazinul Victoria si CEC-ul mare fiind in apropiere) fie dinspre Splai, zona cu parcarea mare de la Petrom.
Mijloace de transport: metrou Universitate si toate autobuzele, troleele care ajung la Universitate, autobuze care circula pe Splai.

Sursa:http://www.gotica.ro/contact.html

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nu stiu ca nu stau in Bucuresti, dar poti sa mergi cu un tricou sau sa cumperi unul de acolo si sa iti printeze o poza cu o formatie. Asta e avantajul ca, desi e putin mai scump, iti alegi ce poza vrei cu acea formatie. big grin