| Schatten a întrebat:

De unde pot cumpara tricouri "Deliric e de vina!" online? Acestea se vand numai la Ollie Gang Shop si au fost lansate sambata. Poate cineva a cumparat in plus si imi poate vinde si mie? Multumesc celor care imi vor raspunde! (Dau si funda daca numai asa pot primi si eu vreun raspuns.)

Răspuns Câştigător
| bebetho a răspuns:

Cu siguranţă după lansarea albumului o să fie scoase la vânzare pe bronews şi rapmusicstore.Mai ai răbdare maxim o săptămână. Pace!