| bahoi a întrebat:

De unde pot sa aflu si eu cand sunt reduceri la pull and bear?

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

De exemplu, acum sunt reduceri big grin laughing perioadele nu stiu sa ti le zic

| crystynaradu a răspuns:

Poti intra pe situl oficial pull and bearsi acolo iti arata totul despre pull and bear.

| DodyD a răspuns:

Pana in 14 aprilie incepand din 14 ianuarie.Am si eu o propunere pentru cei care vizualizeaza acesta pagina.Sigur ati vrea un Iphone 4 16 Gb gratis sau 20 euro / prieten inscris pe un site gratis.Intrati pe www.appleiphone4forfree.blogspot.com si aflati cum. E CHIAR PE BUNE!