| danadrian a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar adidasi cu arici adidas? Un site sau un magazin in tara asta!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| AndreeaG a răspuns:

Asta e un site Adidas, cu haine si adidasi.Cauta poate gasesti ce te intereseaza! Succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... eu fac comenzi in anglia... daca te intereseaza ceva din linkul meu. contact id denisadarius http://community.webshots.com/user/denisadarius.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.adidasi-shop.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intra pe licitatiile lui AWA2010, gasesti acolo, de acolo mi-am cumparat eu, sunt super misto, si ieftini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza ceva modele de adidasi.aduc de afara
putem vb pe mess...sa ti arat modele id. denisadarius

| Livianananana a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi sa-ti iei de la leonardo, nu stiu de unde esti dar e in fiecare mall si's de calitate

| velicue a răspuns:

Gasesti aici adidasi si tenisi cu arici http://www.teesch.ro/

| danadrian explică:

Adynutza care e site-ul?

| danadrian explică:

Ellydivatl la leonardo nu mai au calitate, mi sau rupt in 2 saptamani, sunt din pitesti, am gasit si la mall dar doar un singur model si aduc marimi mici si eu sunt cam spaima furnicilor cu 45 jumatebig grin