| RazvyBoss98 a întrebat:

De unde pot sa-mi pun internet pe PSP? Raspunde-ti plzzzzzzz si repede!

2 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Din locuri unde este net wireless sau daca ai un ruter wireless

| Herr a răspuns:

Internet ai pe PSP, doar ca trebuie sa ai wireless. Daca ai un wireless pornesti internetul, ai un buton sus si trebuie sa il dai spre dreapta(numai stiu sigur, la go este altceva). Daca vrei internet "gratis" te poti duce la un McDonalds, au ei wireless acolo, cand vrei sa gasesti un dispozitiv sa te conectezi la internet, dai la New Connection, si dai Scan. Sper ca am fost de ajutor.