| Alina2017 a întrebat:

De unde va cumparati haine de firma la cele mai bune preturi? Originale

Răspuns Câştigător
| Eu2208 a răspuns:

De pe "fashion days"
De ex:
Am cumparat vansi originalimarimea 34 ( copii) cu 69 lei dar au fost la reducere
Am cumparat pentru fratele meu tenesi kalvin clain( asa cred ca se scrie) cu 178 de lei si sunt
Succes!
Funda?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De nicaieri in sensul "vreau sa am haina de firma pe mine mincatash sa moara dusmanii" si de-astea. Hainele de firma sunt pentru imbecili in cele mai multe cazuri. Haine la preturi bune (si incaltari si altele) gasesti pe sportsdirect.com - trimit in Romania si au preturile cam la jumatate fata de clonele care au impinzit netul si prostesc pe idioti sa cumpere de la ei desi nu fac nimic altceva decat sa ia de la SD si sa revinda. Transportul pana in.ro e foarte accesibil, vreo 10-15 EUR/colet pana in ~15 kile parca, iar preturile absolut imbatabile. La incaltaminte de exemplu, te ajuta oarecum ideea de "firma" fiindca poti sa probezi la Deichmann sau altele de genul si apoi sa cumperi de pe SD stiind ca ai probat modelul/marimea aia si o sa iti vina.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, le cumparam din magazinele oficiale ale acelor firme!
Acum s ane intelegem, daca vrei haine de firma buna, fii pregatita sa platesti preturi mari, pentru ca nu poti cumpara Guci, Versace si Armani cu 1000-2000 de lei.

| Alina2017 explică (pentru Eu2208):

MUltumesc Sanziana

| Eu2208 a răspuns (pentru Alina2017):

Cu placere!