| TaZManik a întrebat:

Din Bucuresti de unde as putea sa-mi iau tricou cu led-uri gen asta http://t-led.ro/wp-content/uploads/2011/03/shirt059.jpg?

1 răspuns:
| marien a răspuns:

Am leduri cu baterie care se pun pe orice tricou(la fel ca cel din fotografia ta), diferite modele, care se misca(sound activate)!
De ce sa cumperi si tricoul(oricum trebuie dat jos ledul cand speli tricoul si apoi pus la loc) cand cumperi numai ledul si-l poti folosi la orice tricou!
Te costa la sfert de pret si poti achizitiona mai multe modele!
Daca doresti, trimite-mi mesaj!