| elisabethia a întrebat:

Din toamna voi merge la liceu intr-o clasa in care sunt foarte mari pretentiile... as dori sa va intreb cum sa ma imbrac? de unde as putea cumpara haine care incep sa se poarte din toamna la preturi rezonabile? si daca stiti vreun site cu genti precum aceasta http://pixieshoes.ro/colectii/echinox-toamna-iarna-1011/ geanta-mica/ dar mai adolescentina si sa fie indeajuns de mare cat sa poata incapea cartile va rog sa-mi trimiteti in comentarii. multumesc frumos!

1 răspuns:
| TheFucker a răspuns:

Uite ce e, nu trebuie sa te imbraci foarte scump, si nici sa nu cheltuiesti milioane pe haine! Poti sa iti cumperi de la Bershka cate o pereche de blugi colorati : roz, albastru, verde, rosu,. Si cate o camasa cu guler cu margelute cu imprimeu floral sau ce iti place tie. Niste bluzite simple tot de la Bershka iti poti lua. Pentru toamna iti sugerez un palton maro, ca sunt la moda, si o pereche de ghete in stilul anilor `80.