| anonim_4396 a întrebat:

După ore de search pe Google, am găsit în sfârşit o caciulă pe placul meu. Dar nu ştiu de ce, îmi tot dă că pagina nu a fost găsită. Am văzut şi în oraş ceva asemănator dar nu îmi place :-? Eu o vreau pe asta http://www.envy.ro/moda/Accesorii/Caciuli-si-basti/Caciu la-cu-blanita-9740
Chiar nu îmi pasă dacă e de fete sau de băieţi, mie îmi place, pentru mine e universală :D:)) şi îmi place mult combinaţia de culori si nunanţele. Nu stau în nici unul din oraşele unde se găseşte magazinul respectiv so :-? trebuie să o iau de pe net, dar nu merge de pe siteul unde am găsit-o. Ştiţi cumva un alt site unde o găsesc să o cumpăr online?

2 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

@εїз da ştiu, m-am corectat imediat după ce am trimis întrebarea şi am văzut, dar nu ştiu dacă a apărut sau nu că dupa am plecat.
Şi crede-mă, la mine în oraş nu sunt, nu e un oraş mare. Întradevăr, am văzut ceva asemănator, dar nu mi-a plăcut...
Mersi oricum

| εїз a răspuns:

Păi, în primul rând vezi că te-ai exprimat greşit.
" Chiar nu îmi place dacă e de fete sau de băieţi", puteai să spui : " Chiar nu mă interesează, sau chiar nu îmi pasă dacă e de fete sau de băieţi". Căciula asta, o poţi găsi peste tot în magazine, are un prieten de-al meu. Nu contează în ce oraş stai, o poţi găsi peste tot, dacă nu la fel, o poţi găsi aproximativ la fel.
Căciula este universală, şi de fete, şi de băieţi.