| Adryos a întrebat:

E neapărat să bag un card de credit că sa pot avea bani in contul PayPal?

5 răspunsuri:
| Andreea11989 a răspuns:

Nu e neaparat sa ai un card de credit, dar ca sa poti retrage banii, ai nevoie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i neaparat nevoie, mai poti lega contul tau bancar de contul Paypal.
Poti de fapt sa le ai pe amandoua, atat cont bancar cat si credit card, sau poti avea doar unul, care doresti tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Adryos explică (pentru ramon2473):

Și nu pot plati gen într-un joc daca nu am card băgat? Dar sa zic că am banii pe PayPal din donatie

Răspuns utilizator avertizat