| Erina84 a întrebat:

Ebay poate aduce comenzi gresite? D-au funda primului raspuns care se refera la aceasta intrebare!

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Ebay-ul nu aduce nicio comanda.

| Jager a răspuns:

Da. Orice distribuitor poate duce colete in locatii gresite.

| DeniiMT a răspuns:

Nu are cum sa aduca comenzi gresite atata timp cat comanzi exact ceea ce iti trebuie la o adresa valida. Am o prietena care comanda frecvent de acolo si e foarte multumita de produsele de pe site (ea locuieste in Londra). Deci sincer nu vad care e problema, comenzile sunt livrate exact asa cum trebuie, frumos ambalate, iar preturile sunt ok. Nu stiu daca poti sa comanzi din Romania, probabil transportul te costa dublu, sau nu stiu.