| Lorє๔คnค a întrebat:

Este cineva din Braila, care stie un magazin de telefoane Samsung?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Eu sunt din Brăila. Numai cu telefoane Samsung nu vei găsi, dar sunt foarte multe modele la Winmarkt. Mai caută şi la magazinele de pe Republicii.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu exista un magazin NUMAI cu telefoane Samsung. Dar, poti gasi o gramada de modele de telefoane la Germanos (pe M. Eminescu, sau la Concordia), la Internity (Winmarkt) si, evident, la dealerii Orange, Vodafone si Cosmote.

| FetitzaBlondina_5897 a răspuns:

Intra pe net scrie "telefoane Samsung" apoi uitete la el alege un model care iti place si tine minte numele exp:Samsung corby si apoi du-te la un magazin de tel. si intreaba daca il are