| Arkhangel a întrebat:

Este eMAG de incredere? Mi-as dori sa-mi comand online un gamepad si sa-l platesc numerar/ramburs (adica dau banii la curier cand imi aduce produsul) insa nu vreau sa iau vreo teapa sa ma trezesc cu produsul defect sau fara garantie (acolo scrie ca are garantie 24 lunI). Va rog sa ma ajutati si multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bibiu15 a răspuns:

Ai incredere 100%...eu mi-am cumparat mai multe de la ei si nu au fost niciodatra probleme.Un coleg de al meu si-a cumparat un laptop de pe eMAG si ii se stricase o piesa si i-au dat altul in locbig grin

7 răspunsuri:
| AdyutzZz a răspuns:

Da,este de incredere dar are si cele mai mari preturi...eu as opta pentru PC garage, de exemplu : AMD Athlon II X4 2.8 pe eMAG ii 319 lei si pe pc garage ii 310 lei + o reducere de 15% eu iti sugerez pc garage, dar daca vrei eMAG poti avea incredere

| catablondu a răspuns:

Buna, da. Eu am cumparat un sistem audio si este totul in regula. Succes.

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Eu cred ca eMAG este de incredere. Este un site renumit de cumparaturi online. Ba chiar am vazut ca ii face si reclama. Deci eu as comanda in locul tau. Avantajul cumparaturilor online este pretul care e putin mai scazut. Sper ca te-am ajutat. O zi frumoasa.

| anamaria2203 a răspuns:

Si eu optez tot pentru pc garage.e de incredere, iti liveaza repede produsele si sunt si mai ieftine.

| Arkhangel explică:

Multumesc frumos!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Avind in vedere ca are niste sute de mii de clienti, oare o fi de incredere? Te-ai gindit mult sa vii cu o astfel de intrebare?

Răspuns utilizator avertizat