| newaccountbye a întrebat:

Hei! Mă puteți ajuta puțin? Vreau să comand de la eMag ceva în rate de 12 luni fără dobândă cu BRD. După ce adaug produsul în coș, îmi apar modalități de plată : card de credit sau de debit, card online, ordin de plată și ramburs la curier. Am cardul salvat în aplicație, dar dacă selectez card de credit sau de debit, îmi dă să plătesc întreaga sumă, nu pot să aleg ratele. Cum aș putea să fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti plati in 12 rate cu un card de debit simplu. Ai nevoie de un card de credit

| Cavaler001 a răspuns:

Înseamnă că nu a accepta 12 rate cardul tau la eMag.
Vb cu ei, poate mă înșel, dar daca ar fi acceptat te.ar fi pus sa alegi Nr de rate sau îți împărțeau automat in rate suma plătită depinde de la card la card happy