| anonim_4396 a întrebat:

Exista locuri unde mi-as putea vinde parul?

4 răspunsuri:
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Intreaba la saloane daca nu il poti dona oamenilor care au nevoie.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Exista unele locuri in carw poti vinde parul, 100$ 1 kg parca am vazut la un documentar, acolo se faceau peruci happy

| Yvonnnee a răspuns:

Exista saloane sau oameni care au nevoie de par in spitale de exemplu... poți sa cauți pe internet.

| bnbnbi a răspuns (pentru NUSHNUSHNUSH1231):

Am cautat anunturi dar am gasit doar vechi pe net si ma gandeam ce sa fac. O sa inreb in orasul meu dar nu stiu daca o sa am succes.