| Miuriel a întrebat:

Exista MiniPrix si in Pitesti? Daca da, pe unde? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tbxx a răspuns:

Nu stiu, dar intri pe www.miniprix.ro si cumperi haine online. sunt o gramada de gategorii si nu sunt foarte scumpe;) Daca iei online pot sa-ti aduca din alt oras.

2 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| anna_8775 a răspuns:

Miniprix? in pitesti?=))) e numai in bucuresti dar poti intra pe www.miniprix.ro si sa iti iei hainute de acolo:*:)