| Bondor_Mihai_2000 a întrebat:

Exista vreun risc daca cumpar de pe ebay un iphone 6s? Ceva sfaturi

1 răspuns:
| mrgeo a răspuns:

Este bine sa platesti cu PayPal si sa uitate daca cel de la care cumperi accepta sa returnezi produsul daca ceva nu este in regula, mai jos sub sub informatia daca accepta acest lucru mai scrie si "ebay Buyer Protection".
Asta inseamna ca iti vei primi sigur banii inapoi daca returnezi produsul.
De obicei se ofera 2 saptamini sau o luna termen limita.
Apoi mai uitate si la feedback-uri sa vezi ce zice restul lumii despre vanzator.