| ooolifeoolol a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Apple iphone 5, nu conteaza varianta(16, 32,64gb),insa vreau sa-l iau ieftin, nu sa dau 1000 euro sau dolari.Deci am incercat de pe ebay si amazon, dar se pare ca nu livreaza in euopa. Exista ebay europa sau un loc de unde sa-mi iau un iphone 5 nou-nout ieftin.Caci serios nu dau 1000 euro, pe ebay am vazut chiar si la 300 euro nou.Mersi! Oh,funda, normal...

Răspuns Câştigător
| CiprianFreeLife a răspuns:

Incearca pe okazii.ro uitate la cei cu, calificative mari, recomand de acolo m-am luat un iphone 4 la 1000ron nou happy

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Deci un iphone 5 nou si in Somalia costa 799 euro daca nu ma insel. Sau 699 nu mai tin minte. Ce ai vazut tu la 300 de euro sunt telefoane la ABONAMENT. La noi in tara probabil e cu putin mai scump ca in America. Am vazut iphone 5 si la 30 de milioane nou in magazin. In Statele Unite poate ar costa echivalentul la 28 de milioane dar adauga si taxele de transport tot cam aia e. Iti garantez ca am dreptate daca vrei sa te convingi intra pe site-ul oficial al celor de la Apple si uita-te cat costa telefonul. Nimeni nu ti-l da de 2 ori mai ieftin daca nu isi pot recupera banii. Companiile de telefonie mobila sunt in stare sa iti dea si telefonul gratis daca semnezi un contract pe 2 ani de zile cu ei pentru 70, 80 de euro pe luna.