| dracdeingerash a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre pantofii din poza? am sanse sa ii vand repejor? :D

http://drogutza.blogspot.com/2010/05/pantofi-cu-toc-si-p latforma-cu.html

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Sunt foarte frumosi :X cu siguranta ii vei vinde foarte rapid.incearca sa ii vinzi si pe okazii, ai mai multe sanse.bafta!

12 răspunsuri:
| Ðida a răspuns:

Superbi :X

| medex3 a răspuns:

Ii luam eu pe bune. Dar nu mi se potriveste marirea deloc
:-ss

| Corinne a răspuns:

Buna!
Sunt superbi love struck cu siguranta ai sanse foarte mari sa-i vinzi mai repede decat crezi.Chiar sunt faini.De curand mi-am achizitionat o pereche asemanatori si chiar ador modelul acesta de pantofi love struck

| Kitty a răspuns:

Cu siguranta! Chiar imi plac.

| heartgrenade a răspuns:

Nou-nouti, nu noi-noutistraight face

| JuliaSweet a răspuns:

Mda! Very Cool! Chiar ai putea sa ii vinzi repejor!

| Logout a răspuns:

Sunt frumusei thinking

| TheOriginalUser a răspuns:

De ce nuhappy?

| denisa06 a răspuns:

Da de ce nu? ai poate chiar sanse sa ii vinzi in cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt minunatzi! 1!

| ClaUdYa_7551 a răspuns:

Sunt foarte draguti! cred ca o sa-i vinzi foarte repede

| mirelush_3301 a răspuns:

Cred ca da