| dracdeingerash a întrebat:

Ce parere aveti despre jucariile Furby? (mie una mi se par supraapreciate, sunt funny dar doar atat din punctul meu de vedere)

http://drogutza.blogspot.com/2010/11/furby-jucarie-elect ronica.html

7 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Poate ca e amuzant thinking nu zic ca nu, dar nu pentru orice varsta, la 40 de ani n-o sa ti se mai para asa amuzant si distractiv. orice jucarie are o varsta. sunt supraapreciate, da. e doar un mod prin care castiga si altii bani sa traiascahappy nimic mai mult.
fundita?tongue

| Beibii a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei carora li se par amuzanti... pot sa ii achizitioneze de aici:
www.furby.ro.im

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt niste jucarii care fac rau... daca nu te joci cu ei mor...si treci greu peste asta.

| ExtraSakadat a răspuns:

Am avut 2.
Sunt super big grin. Cei 2 vb`eau intre ei, fiecare pe limba lui [unul in engleza, unul in germana]laughing sunt draguti :d

| ingriduta123 a răspuns:

Imi plac la nebunie pacat ca nu se gasesc in Romania )-:

| ingriduta123 a răspuns:

Sa va spun ceva sa nu mai vorbiti urat pe youtube ca fac urat!