| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor...cine vrea un telefon roz samsung E2550, e nou nout, la 350 RON, putem discuta si pretul, vreau sa scap si eu de elbig grin, sau baietii care vor sa faca un cadou, habar nu am, pupici

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| DenisukkkRozz a răspuns:

Buna Buburuza!
Nu cred ca se va prea cumpara ca acum copii umbla ft.mult ca cele ca TouchScreen...Sii nu prea se cumpara.Eu am un BlackBerry 8310.Sii un Samsung Star.sii am 11 anii.straight face. Nahh tziam dat un exempluu.
Euu sper sa il Vinzii cat maii Repede!

Numai Bine!
Denise