| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Cum arata partenerul perfect pentru banchet? La imbracaminte ma refer (cu ce se poarta sezonul asta).

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Am trecut de mult de faza cu banchetele, insa daca ar fi sa ma intorc in timp, nu prea m-ar interesa, un camasa cu maneca scurta ( orice culoare in afara de rozul acela deskis laughing), niste pantaloni cat mai comozi, si in picioare chiar nu-mi pasa. IMportant este caracterul, si cum te face sa te simti langa el, nu cum se imbraca. acum sa nu vina nici ca un cocalar, dar nici in extrema cealalta sa nu fie.

| JustmeV a răspuns:

Niste blugi stramti de culoare inchisa, o camasa alba, un sacou negru, papion :3, si in picioare orice. Oricum nu imbracamintea conteaza happy

| Deyu_Andru_1998 a răspuns:

Costum?