| DyaLove a întrebat:

Fetelor...cum ar arata barbatul "perfect" pentru voi?winking

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

La fizic te referi? sa fie brunet cu parul lung :X, sa fie puternic, si la propriu si la figurat, ca sa nu imi fie frica cu el pe strada, inalt, sa se imbrace cu camasi cu carouri patratele genu ala de camasi, ador barbatii care ii vad asa :X sa cante la chitara, si vorba lu antonima, banii conteaza si ei intr-o oarecare masura, deoarece daca fata nu are, baiatu nu are mor de foame amandoi
stiu ca vei spune ca am multe pretentii, eu doar am descris barbatul perfect pentru mine cum mi-ar placea mie, desi banii nu fac parte din fizic
da daca toti am gasi ceea ce ne dorim ar fi numai lapte si miere pe strazi

15 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda

| DyaLove explică (pentru Sara2):

N`ai pentru ce, ai meritat happy

| Trolliţă a răspuns:

*Nu mai cereti fundita, raspundeti din placere nu pentru FUNDA*

Barbatul perfect pentru mine este: SA NU FIE PERFECT. De ce?
Daca e perfect, va fi ca papusa KEN. Ken = Barbie. Femeia nu e Barbie deci nici barbatul nu e Ken.
Mai bine un baiat simplu si de efect decat unul KEN plin de aere si adorat de multe papusi "Barbie".

^^

| alexandru921994 a răspuns:

Voi aveti pretentia la asa un baiat, dar la voi nu va uitatihappy probabil sunteti niste pitipoance imbracate din piatahappy fiecare se alege cu barbatul pe care il merita big grin asa ca, probabil va veti alege cu cate un tigan care va avea burta si va va bate happy [ sunt mai rasist de fel]

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Fizic: cu muşchi, pensat, epilat, unghii date cu oja incolora, cu freza tot timpul facuta, parfumat, îmbrăcat elegant, inalt, saten sau brunet, cu ochi verzi. De asemenea sa nu fie gelos, sa vorbeasca frumos cu mine, sa ma rasfete, sa nu fumeze sau sa bea, sa fie responsabil. Si multe altele

| ℓσνє a răspuns:

Sa fie el insusi si sa ma iubeasca, si eu pe el!
Scurt si la obiect. asa se face happy
Fundita? puppy dog eyes

| DyaLove explică:

Daca as putea v-as da la amandoua funda laughing

| Disstrict a răspuns:

Ii ok ca acum aveti pretenti laughing. Ori cum tare intrebarea in viitor cine stie de ce ciung dati si va place fiindca fiecare pers vede altfel acelasi omhappy deci pe scurt perfect nu poate fii nimenitongue

| Antonima19 a răspuns:

Pai pentru mine ar fi genul :
mai rebel, foarte foarte frumos, cu [ bani] [nu neaparat dar conteaza], sa fie cel mai smecher, sa poate sa bata baieti care se dau la mine, sa nu fie papa lapte, nici sa nu fie tocilar dar totusi sa aiba ceva in minte...si sa ma iubeasca! Fundita?

| Sara2 a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

Ce scarboasa imagine, mi-ai stricat ziua mi-e scarba scarbaaaa crying

| DyaLove explică (pentru Sara2):

Eo n`am dat click, si nici n`am de gand s`o fac, ma asteptam la asa ceva de la unu` ca el sincer.

| aragon90 a răspuns (pentru GeorgicaMoldoveanu):

Ba esti nebun da mi-a placut faza bv ce bine ca na vazut mama dupa aia spunea ca ma uit la filme porno

| KitTY_7015 a răspuns:

Barbatul Perfect e acela pe care il iubesti si tine la tine cu adevarat.