| alexionut45 a întrebat:

ce stil de imbracaminte se poarta in sezonul asta la baieti?

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Casual. Scrie la google images daca vrei tinute casual baieti si o sa-ti faci o idee. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilul ti-l faci tu.Mie imi plac hainele cat mai lejere, sa fie putin largi sa ma simt bine in ele.Acum e la moda skinny jeans dar mie nu imi plac, am picioarele groase si daca as purta asa ceva as arata ca o femeie cu forme, si sincer mi se par niste blugi de cocalari. Porti ce ti se potriveste si ce te face sa te simti lejer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac lucrurile mai de strada.Nu imi place sa ma port elegant, pur si simplu nu ma simt eu, nu imi place sa port pantofi sau sa ma imbrac la costum.Doa5r la ocazii speciale cum ar fi o nunta ma imbrac sa zic mai elegant desi nu port sacou sau cravata nu imi plac.Imi place sa am un pantalon de stofa si o camasa care sa o port peste pantalon nu inauntru, bineinteles o camasa care sa arate ca merge purtata in afara si nu in pantalon.

| Arl34 a răspuns:

Salut, pai acum se poarta tricourile din cele mai mulate (adidas, puma, nike etc), cu blugi rupti si adidasi de genul puma ferarri. Sper ca te-am ajutat.

| nelistratan a răspuns:

Ce stil? Acum toti care doresc sa para bine si frumost poarta haine stilate