| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am comandat de la Flanco, pe data de 4 Aprilie, in aceeasi zi am primit ca, coletul este gata de livrare. In cele doua zile se pare ca Cargus nu a luat coletul spre livrare. Este posibil sa vina maine? Multumesc.

" Comanda ta este pregatita pentru livrare si se asteapta preluarea de catre curier. Stai fara griji, in momentul in care coletul tau va fi expediat din depozit, te vom anunta prin e-mail. "

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, ar putea veni maine.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca au avut liber de Pasti, posibil sa iti vina miercuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

E de pe 5 in depozit, dar de abia acum au înregistrat awb-ul...:/