| Cristian121 a întrebat:

FUNDA FUNDA FUNDA! EBAY STUFF! E safe sa cumpar acest lucru? Am inteles ca vine cam in 30 de zile. Ajunge la mine acasa sau la Posta. Am nevoie urgent!

http://www.ebay.com/......1552198370

2 răspunsuri:
| andre3aph a răspuns:

Daca locuiesti in Bucuresti iti vine la posta locala, daca locuiesti in alt judet iti vine la posta vamala din oras (e una singura)

| Coltm8 a răspuns:

Daca ti-ai dat adresa exacta de acasa pe E-Bay eu zic ca ti-l aduce direct acasa, dar cel mai probabil ti-l aduce la posta.