| Raluca160899 a întrebat:

Funda! In ce magazine pot gasi acessori? ( lanturi, bratari, cercei, etc ) Funda+ vote

8 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Http://z8.ro/fabriq - au o gramada de bijuterii, de toate felurile

| nadyank a răspuns:

Www.argintarie.ro este un magazin online cu o gama larga de bijuterii din argint si nu numai. Poti face comanda direct pe site si ti se livreaza in 24-48 de ore :). Au si pandantive personalizate prin gravura cu poza sau text: http://www.argintarie.ro/blog/category/foto-gravura/

| αŁз a răspuns:

Uite Un magazin Oniline:) [ https://www.miniprix.ro/produse/departament-accesorii/ ] P. S are Si haine SuuuuPer Tari;)

| SimpleGirl05 a răspuns:

Meli Melo
Accesorize

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim pentru paranteza, noi nu stiam ce-s alea accesorii...

| andreutza221199 a răspuns:

La mall din bucuresti poti gasi ce vvrei tu!

| cochetarii a răspuns:

Meli Melo, Accesorize (in Bucuresti) si, daca vrei lucruri hand made, incearca online, pe Breslo sau pe bloguri de accesorii.

| cochetarii a răspuns:

Daca doresti si lucruri mai deosebite, realizate handmade, poti gasi online pe Breslo sau pe bloguri de accesorii. Succes!