| AdrianAdry a întrebat:

Hai. Am comandat si eu dp site-ul tenisivans.com. A trecut 2 saptamani si nu am primit nimic. Pe email nu raspund si numar de telefon pe site nu existan... Stie cineva? a mai comandat cineva? e fantoma site ul? dau funda si ce vreti voi.

Răspuns Câştigător
| Jamaica33 a răspuns:

Ai platit produsele? Daca da, direct la politie cu parinti. Daca nu cauta in alta parte, e ciudat rau acel site.

9 răspunsuri:
| AdrianAdry explică (pentru Jamaica33):

Da ca altfel nu merge sa comanzi. ai patit? a patit careva? tot sper sa vina.

| Ironwin a răspuns (pentru AdrianAdry):

Nu am patit, data viitoare nu mai comanda de la firme care au doar o adresa de email sau telefon la contact. Intotdeauna speranta moare ultima, mergi direct la politie/protectia consumatorului cu un extras de cont poate rezolvi ceva.

| AdrianAdry explică (pentru Ironwin):

In sfarsit mi-au trimis mail si un site unde sa verific comanda. sper sa ajunga. app mersi pentru mesaje

| Ironwin a răspuns (pentru AdrianAdry):

Data viitoare fii mai atent si nu te uita doar la pret, mai bine dai ceva bani in plus, dar ai siguranta. Bafta.

| AdrianAdry explică (pentru Ironwin):

Thx, doar acolo am gasit acei vansi. asta a fost problema. laughing

| Deniiss2017 a răspuns:

Ți-au ajuns vanșii vreoată?

| Jamaica33 a răspuns:

Produsele de acolo sunt originale? Pentru ca vreau sa imi iau o pereche de acolo deoarece in magazine nu gasesc si am vazut acolo

| AdrianAdry explică (pentru Deniiss2017):

Da, dar cu 2 marimi si alt model!

| AdrianAdry explică (pentru Jamaica33):

Http://www.storevans.com
ia de aici ce vrei!