| CyborgDeea a întrebat:

Hallo)! Nu stie nimeni un depozit de haine unde pot sa vand en-gros haine(tricouri etc.)de dama, copii, barbatii noi cu eticheta fabricate in Franta la pret estimativ 5lei buc?

Răspuns Câştigător
| lavynya1 a răspuns:

Da-mi mesaj cu mailul tau pentru a te contacta.Ma intereseaza anuntul tau

2 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Cred ca ese mai greu sa le vinzi en-gros, deoarece ar trebui sa ai firma, sau sa fii PFA (persoana fizica autorizata) pentru a putea da factura. Dar poti sa incerci pe okzazii.ro happy

| alinoita a răspuns:

Poti vinde gratuit pe www.debara.ro