| monster2221 a întrebat:

Heei cand apar reducerile la magazine cum ar fi bershka, pull & bear, stradivarius, new yorker, zara etc?

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
De obicei la sfârşit de anotimp câteodată mai repede.
O zi bună!

| AnastasescuF a răspuns:

Poi in general apar la sfarsit de sezon ( se ieftinesc cu 50%) dar acum ca se apropie sfanta sarbatoare de Pasti apar pe la sf. lunii aprilie, sper ca te-am ajutat
Funda?

| Moora123 a răspuns:

La sfarsit de sezon in general (sfarsitul fiecarui anotimp).

| Malvina123 a răspuns:

Cele mai mari reduceri din an sunt in iulie - august si in ianuarie - februarie, dar si in rest poti gasi oferte in magazine.