| Hyora a întrebat:

Hei! Ce cadou as putea lua unei fete care implineste 18 ani? Ofer funda :3

Răspuns Câştigător
| chilledzebra a răspuns:

18 ani, zici? Eu zic sa ii cumperi un ceas dragut,elegant, ceva care sa i se potriveasca firii ei.( Daca e o tipa amuzanta si zurlie alege culori deschise,daca este matura si serioasa gaseste ceva demn de stilul ei),dar stai ca nu am terminat: In interiorul cutiutei,da,da sub pernuta de care este infasurat ceasul sa adaugi inca un mic simbol specific acestei aniversari. Daca esti fata desteapta te prinzi repede (marca Durex). Inchizi cutia, asezi fundita, o asezi frumos in punguta de cadou si o inmanezi sarbatoritei! Dar fi pe aproape cand o va deschide! Sa nu cumva sa uiti aparatul foto, expresia pe care o va avea trebuie fotografiata si desigur, poza va trebui sa o transformi intr-o felicitare de Craciun.

Sper totusi sa gasesti cadoul perfect! Multa bafta! big grin

7 răspunsuri:
| lio10 a răspuns:

O esarfa, o agenda, husa de telefon, ceas de mana sau fel de fel de bijuterii, parfum, o carte, un set de machiaj, etc

| lio10 a răspuns:

Esarfa, parfjm, set de machiaj, agenda, husa telefon, etc

| untu a răspuns:

Acceseaza pe GOOGLE: Cadouri personalizate si alege de acolo ce cadouri vrei pe masura bugetului tau!

| OnuOnulică a răspuns:

Un tricou personalizat.

| BuffaloSoldier a răspuns:

O bluza sau o rochita ar fi dupa mine cel mai frumos cadou
sau ceva simbolic cum ar fi o floare, o cana.
Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin

| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns:

Un tricou cu cristale Swarovski de aici: http://tricouri-cristale.ro/tricouri-swarovski/. Modelele sunt discrete si elegante, poate sa poarte tricoul si la blugi si la fusta, si au si pe culori, dar trebuie sa intrebi.