| aleksys a întrebat:

Ce cadou as putea darui unei fete care implineste 10 ani?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
un ursulet si o cutie cu ciocolata e cadoul perfect, iar daca fata iti este ruda si iti permite bugetul, poti sa ii cumperi si articole de imbracaminte.
La multi ani pentru fetitahappy
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cumpără-i o cutie de bomboane, o jucărie mare de pluş şi ceva de îmbrăcat, cum ar fi o rochiţă, un tricou, nişte pantaloni scurţi.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O cutie cu bomboane de ciocolata si o jucarie este de ajuns.
Te pup!

| prizeFTW a răspuns:

O rochita, un animalut de plus, o perie de par, ciocolata, niste papusi sau chiar niste adidasi.

| andru10best a răspuns:

Jucarii, papusi, dulciuri

| michaelaaa a răspuns:

Poate o rochita sau un ursulet... funda